Скоро! Бізнес-шоу 2011!

Запрошуємо студентів і випускників Університету «КРОК» взяти участь у Бізнес-шоу 2011 - першій масштабній конференції про підприємництво та успіх в бізнесі в форматі шоу, яка відбудеться 17 грудня в Києві.

1 день, 9 спікерів рівня ТОП-100 в Україні, більше 500 учасників -
це унікальна формула Бізнес Шоу!

Унікальний контент
Серед спікерів, які поділяться своїми історіями успіху

- Андрій Колодюк (“CityCom”, “Unitrade”, “AVentures Group”),
- Павло Климець (31 у рейтингу Forbes, “Олімп”),
- Олександр Кардаков (“Октава Капітал”, засновник компаній “Інком” та “Датагруп”, № 83 у рейтингу Forbes),
- Наталія Нетовкіна (“Zarina Group SA”, 15-а серед найуспішніших бізнес-леді України за версією журналу “Фокус”)та інші.

Унікальний формат
Обраний організаторами формат проведення вже дуже популярний в США і Європі, але є новинкою для України.
Edutainment (освіта + розвага) - це спосіб організації навчання в інтерактивному, цікавому, живому форматі.

Коли: 17 грудня
Де: Київ, Український дім

Знайти більш детальну інформацію і переглянути презентацію можна на сайті www.bizshow.com.ua

Спеціальна вартість участі для членів АВУ «КРОК» за умови реєстрації до 10 грудня.

Для отримання промо-коду напишіть або зателефонуйте:
Світлана Зульфирівна, 050 547 18 86, 093 403 51 88, [email protected]