Вітаємо з призначенням!

Вітаємо члена Асоціації випускників Університету «КРОК» Олену Миколаївну Шикову з призначенням на посаду проректора з науково-педагогічної роботи (навчальна робота) Університету.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги та успіхів на такцій важливій для університету посаді!

О.М. Шикова - випускниця 2009 року Навчально-наукового Інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Універистету «КРОК», спеціальність «управління навчальним закладом».
Член АВУ «КРОК» з 2010 року.
9 листопада 2011 року захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 21.04.01 - економічна безпека держави. Тема дисертації: «Моделювання як інструмент забезпечення економічної безпеки держави».
З 2008 року працювала директором Молодіжного освітнього центру Університету «КРОК».