Вдячність від Центру розвитку кар'єри

Марія ПетроченкоОдним із болючих питань сучасної української освіти є недостатність практичної підготовки студентів.
Цього року КРОК започаткував нову програму «Додаткові професійні компетенції», яка пропонує студентам за результатами занять з практиками отримати сертифікати з різних професій.
Першими учасниками проекту стали студенти 2-го та 3-го курсів КЕПІТу.
Центр розвитку кар'єри (директор О.В. Воронцова) висловлює вдячність Марії Петроченко, випускниці ф-ту міжнародних відносин 2009 року, за ефективну участь у проекті і проведення в інтерактивній формі практичних занять  «Як стати успішним промоутером».
Сподіваємось, що це тільки початок тісної співпраці Університету і випускників у підвищенні якості практичної підготовки студентів.

В цій програмі також взяла участь випускниця ф-ту заочного навчання Світлана  Яроменко з інтерактивним компонентом програми «Страховий агент».