Нагодуй пташенятко!

Нагодуй пташеняткоПроявіть турботу до пернатих жителів нашого міста у таку холодно-голодну для них пору року. Сходіть у Національний природний парк "Голосіївський" та візьміть участь у благодійній акції "Нагодуй пташенятко", що триватиме до 30 березня.

Стати учасником ініціативи просто: необхідно до 15 березня надіслати фотографії дітей, які годують пташок, а також їхні малюнки або вірші, що присвячені турботі про пташок на електронну адресу [email protected], чи поштову адресу: м. Київ, пров. Новопечерський, 3, корпус 2, каб. 229.
Активістів, які допомагатимуть в організації дійства та самих учасників, що рятуватимуть від голоду пташок, по закінченні акції, нагородять грамотами, подяками та заохочувальними призами.

Контактна особа:
Хрутьба Андрій (випускник КРОКу)
тел. – (044) 528 71 24; (093) 600 08 95.