ALUMNI-МАРАФОН

8 листопада 2014 року Асоціація випускників Університету «КРОК» вперше запросила всіх на ALUMNI-МАРАФОН!

Учасникам цієї події випала змога побувати на майстер-класі «Розмова про позитивне мислення», який провів чудовий спікер Володимир Лікутін.

Також у рамках марафону випускники та студенти Університету «КРОК» взяли участь у брейн-рингу «Я люблю Україну». Перемогу здобула  команда "Красивые" та  отримала  призи у вигляді  6 сертифікатів на 1 000 грн. на послуги  Мережі  медицинських клінік "ilaya family group". Головний приз- річний пакет "Семейний доктор" отримала Марія Зінченко!  Ну і звичайно всі учасники висловлюють щиру  подяку Дарині Пилюченко за підготовку  брейн-рингу!

Продовжився ALUMNI-МАРАФОН  Загальними  зборами АВУ «КРОК», на яких було заслухано та оцінено річний звіт Правління, результати опитування випускників щодо діяльності Асоціації та обговорено плани на майбутнє.

Підсумком дня стала зустріч Клубу мандрівників, на якоій всі присутні змогли дізнатися багато цікавого та корисного - своїм досвідом подорожі до Великобританії та Шотландії ділилася  Анастасія Темборська.

Отже, перший  ALUMNI-МАРАФОН виявився вдалим і стане традиційним проектом нашої Асоціації, який ми плануємо проводити 1 раз на місяць.

До зустрічі на ALUMNI-МАРАФОН-2 у грудні!