#KROKalumniFEST 2016

Зустріч випускників: креативний КРОК у новий формат

4 червня Асоціація випускників Університету «КРОК» провела яскравий, насичений подіями й емоціями фестиваль – #KROKalumniFEST. І наголосила: відтепер випускники КРОКу щороку зустрічатимуться першої суботи червня.  Поміркували, зважили всі «за» – відпустки ще не почалися, тепло вже настало, викладачі й студенти (без яких неможливо організувати захід) на місці, –  і зафіксували дату.
#KROKalumniFEST
Фестиваль #KROKalumniFEST пройшов у режимі open air у внутрішньому подвір’ї Університету – це творча і надзвичайно легка форма. І єднала всіх присутніх тепла сімейна атмосфера. Ректор Університету економіки та права «КРОК», Почесний член Асоціації випускників Сергій Михайлович Лаптєв так і сказав, відкриваючи фестиваль: «Перше і справді унікальне надбання нашого навчального закладу – це сімейний дух, націленість на креатив і творчість. Якщо ти потрапив до нашої університетської сім’ї, то це означає, що ти зробив крок уперед, у майбутнє і назустріч один одному».
Як  і пасує КРОКу, обійшлося без тронних привітань зі звітами про досягнення, без заготовлених, наче дрова, нудних спічей глибоковдячних випускників.  Асоціація випускників – натхненний організатор події – вирішила неформально підійти до теми. По-перше, вирував справжній фестиваль. По-друге, природнє бажання однокурсників, що давно не бачилися, дізнатися «де ти?  як ти? хто ти?» спрямували в русло комунікації випускників різних років, налагодження зв’язків, і в першу чергу – ділових. Не просто розповіді про себе, успішного й талановитого, а майстер-класи, виставки-продажі виробів і товарів – власне, то була презентація успішного бізнесу вихованців КРОКу.
Відмовилися і від банальних фуршету зі шведським столом, а  організували ярмарок-пікнік, для якого смаколики приготували студенти Університету та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, а також співробітники Київського ліцею бізнесу, які на чолі з директором, Почесним членом АВУ «КРОК» Людмилою Іванівною Паращенко пригощали усіх звареним на вогнищі козацьким кулешем.
Броунівське спілкування гостей то тут, то там натикалося на міні-спортмайданчики, зони для фотографування, дитячі майданчики, де студенти КРОКу проводили активні ігри з дітлахами випускників, щоб їхні мами і тата могли в цей час вільно поспілкуватися. І головне: хто би куди не крокував, опинявся в корисній та дієвій зоні нетворкінгу – обмінювалися візитками і залишали alma mater контакти. Адже зустріч випускників – це  завжди шанс допомогти один одному досягнути успіху. Так їх виховав і так їх навчив Університет.
Ми запитували випускників, що спонукало прийти на фест? Більшість зазначала: зустрітися та поспілкуватися з однокурсниками. На другому місці відповідь, що вражала формулюванням: подякувати своїм викладачам. Не просто побачитися, а подякувати! На третьому місці серед відповідей: презентувати свій бізнес чи взяти участь у майстер-класах.
І справді, презентації власної справи, тренінги, майстер-класи відбувалися з характерним КРОКівським емоційним запалом. Тож не випадково натхненний почутим-побаченим один із засновників Університету, Почесний член АВУ «КРОК» Тарас Володимирович Фініков запропонував: «Ну-мо телефонуйте своїм однокурсникам, нехай поспішають на свято! Хоча… це навіть більше, ніж свято. Це народження чудової КРОКівської традиції».
Докладно описувати всі події, зрозуміло, ми не будемо – треба було приходити, слухати, бачити.
Фест завершувався. Радісні, задоволені, зворушені випускники і викладачі Університету тиснули один одному руки, обнімалися, згадували, планували, домовлялися… І без кінця-краю дякували за свято одну й ту ж людину. Здогадалися, кого?
Авжеж, Світлану Заріпову – голову Асоціації випускників КРОКу. Бо таки доклала вона сил та креативу до організації фесту. Пригадаймо, що вона сказала на відкритті: «Сьогоднішня зустріч – це пілотний проект, експромт, який, сподіваюся, отримав відсьогодні фіксовану дату. Запишіть до своїх ділових щоденників та календарів: наступного 2017 року перша субота червня – то наш день. Фестиваль є і має бути надалі зоною синергії, де все розвивається і кожен має можливість заявити про себе, знайти партнерів, клієнтів, працівників тощо. Університет «КРОК», який ви закінчили в різні роки, – це простір контактів, ділових зв’язків, взаємної допомоги і порозуміння. І ви, і ми, і сьогоднішні студенти знаємо це з власного досвіду…».
А на сторінці Асоціації у Фейсбуці ті, хто не зміг побувати на #KROKalumniFEST, уже готуються: «Наступного року чекай нас, рідний КРОК!».

Ми щиро вдячні всім, завдяки кому #KROKalumniFEST претворився з мрії у реальність!

Чекаємо всіх на #KROKalumniFEST_2017 у першу суботу червня!