Вдруге відбувся KROK LAW FEST - 2018!

23–25 жовтня Асоціація випускників «КРОКу» у партнерстві із Коледжем економіки, права та інформаційних технологій, Центром розвитку кар'єри та Студентською проектною групою «SPG» вже вдруге реалізували проект, який став переможцем  Конкурсу на здобуття стипендії АВУ «КРОК» – 2016 - молодіжний практико-орієнтований фестиваль KROK LAW FEST. Головними координаторами проекту виступила його автор – Гольцева Аліна та голова правління АВУ «КРОК» - Заріпова Світлана Зульфирівна.

Підбиття підсумків і нагородження переможців  відбулося на урочистому закритті KROK LAW FEST. Студенти наблизилися до практичного застосування отриманих теоретичних знань, а випускники радо ділилися своїм досвідом і ми впевнено можемо стверджувати, що у нас з'явилася ще одна традиція!

Про те, як пройшов KROK LAW FEST - 2018 детальніше читайте тут!