KROK Fin FEST - 2019

KROK Fin FEST – це цикл просвітницьких івентів з фінансової грамотності, метою яких є підвищення рівня знань у сфері фінансів, особистих заощаджень і способів управління ними!

Ми стартуємо 26 лютого 2019 року, а дату фінішу визначимо з тими, кого, як і нас, цікавлять  методи та інструменти, що допомагають рухатися до фінансового успіху!

Ми готові, за підтримки випускників КРОКу та наших партнерів:
- дати базові інструменти по вивченню фінансової грамотності;
- розповісти про значення фінансової грамотності однієї людини в економіці світу;
- оказати як можна привчати себе і дітей  до фінансових звичок;
- розповісти чим розрізняються власні інвестиції від інвестицій підприємства, у що можна і варто інвестувати;
- поділитися інструментами ефективного ведення сімейного бюджету
- показати як змінюється фінансовий сектор і які fin.tech інструменти (додатки) допоможуть пристосуватися до змін.

Отже, обирайте цікаві для вас теми та події і реєструйтесь для участі!

Кількість місць обмежена!

26 лютого 2019 (вівторок), 13:10-16:00
«Як управляти своїми фінансами щоб досягати фінансових цілей?» - тренер Тетяна Герасимова - сертифікована бізнес-тренерка, консультантка, експертка в області управління фінансами, бізнес-планування, фінансового та управлінського обліку.

27 лютого 2019 (середа), 13:10-15:00
«Як не стати жертвою поведінкової економіки?» - тренер Марина Сбродова - член АВУ «КРОК», організаційний консультант, бізнес-тренерка.

28 лютого 2019 (четвер), 13:30-16:30
Гра-тренінг «Cash Flow» - тренер Володимир Москаленко - друг і партнер КРОКу та Київського ліцею бізнесу.

1 березня 2019 (п'ятниця), 13:00-14:30
Екскурсія до Музею грошей Національного банку України.

Ви також можете запропонувати свої теми, які вважаєте цікавими для вивчення та обговорення!

За підтримки:

Центр розвитку кар'єри Студрада КРОК Студентська проектна група